Osiągnięcia


Srebrna Jaskółka

Nagroda Srebrnej Jaskółki 2012 przyznana w konkursie Mistrz Rolnictwa i Przetwórstwa za „Kwas chlebowy z miodem i cytryną”

Tygielek Smaków

Nagroda "Tygiel smaków" w 3 latach z rzędu 2009/2010/2011 w Wojewódzkim Konkursie produktów tradycyjnych "Tygiel Smaków". Na podstawie uzyskanych wyników badań potwierdzono, że produkt "Kwas chlebowy tradycyjny" charakteryzuje się właściwymi cechami mikrobiologicznymi oraz pożądaną jakością organoleptyczną. Komisja zwracała uwagę na oryginalny smak kwasu chlebowego oraz na walory zdrowotne

Dyplom uznania

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bartoszewicach przyznaje "Dyplom uznania" za niestrudzone kultywowanie dziedzictwa kulinarnego, aktywną działalność w przywracaniu naszej kulturze tradycyjnych smaków "Nasze kulinarne dziedzictwo - Smaki Regionów" podczas XIX Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej" ROL-SZANSA 2010".

Drzewko życia

"Drzewko życia" 2009 w kategorii "Bliżej zdrowia, Bliżej natury" przyznane na XXIX Targach Firmie PPUH Eko-Natura - Ryszard Oleszczak z Łasku za produkt Naturalny Kwas Chlebowy i Sok z Buraka.

Polski Producent Żywności

Nominacja w wojewódzkim etapie XIII edycji konkursu POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2009.